neljapäev, 1. juuni 2023

Tallinna lasteaed Vikerkaar osales loovlaboris „Linnalapsed-leiutajad“

1.juunil toimus T1 kaubanduskeskuses teema-aasta taaskasutuse loovlabori „Linnalapsed-leiutajad“ tänuüritus. Ühisele koosviibimisele olid kutsutud nutikad leiutajad ja nende juhendajad.

„Linnalapsed-leiutajad“ taaskasutuse loovlabori eesmärgiks oli taaskasutuse kaudu pöörata tähelepanu keskkonnahoiule ja eksponeerida näitusel laste loovust, fantaasiat ja arendada tulevikuoskusi.

Tallinna lasteaiast Vikerkaar esindas konkursil Muumi rühma laps Aron, kes mõtles välja leiutise Robot Robu. Aron kirjeldab enda leiutist järgnevalt: „Ta oskab inimest aidata kõikjal ja rõõmustada ning olla isegi abiliseks köögis. Äratuskella asemel, sõbra asemel, eksamid teeb ära. Teda saab vastavalt vajadusele ka liigutada ja venitada pikemaks, kõrgemaks või vajutada lühemaks.“

Parimatele meisterdajatele andis auhinnad üle Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart. Üritusel pakkusid meelelahutust Piip ja Tuut.

Täname Aronit vahva leiutise eest ja juhendajat õpetaja Kristit toetuse eest! Soovime Aronile põnevaid ja lennukaid ideid ka edaspidiseks.

Parimaid töid on võimalik näha 1. juunist kuni 1. juulini T1 kaubanduskeskusest ning 23. juulist kuni 23. septembrini Vabaduse väljaku jalakäijate tunnelis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar